Deze maand mogen we bij ForResult een nieuwe stagiair verwelkomen. Tom Dekker, derdejaars student Kunst & Techniek aan de Saxion Hogeschool, zal ons team het komende half jaar versterken. Zijn stage richt zich voornamelijk op, hoe kan het ook anders, internetmarketing.
Tom verwacht tijdens zijn stage veel nieuwe kennis op te doen over internetmarketing. “Met name de vakgebieden grafische vormgeving en zoekmachine-optimalisatie spreken me aan. Dit zijn specialisaties van ForResult. Door het team te ondersteunen bij verschillende opdrachten kan ik niet alleen de kennis uit mijn studie toepassen, maar leer ik tegelijkertijd een heleboel.”
Niet alleen Tom, maar ook wij zijn natuurlijk enthousiast over de tijdelijke uitbreiding van het team. Want met zoveel leuke opdrachten kunnen we hier en daar best wat hulp gebruiken!